Malatya °C
AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Aday Adayı Hakkı Pekel,Yeni Yılınız Kutlu Olsun
![AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Aday Adayı Hakkı Pekel,Yeni Yılınız Kutlu Olsun](https://gundem44.com/wp-content/uploads/2023/12/11-4.jpg)
AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Aday Adayı Ismail Hakkı Pekel, Yeni Yıl Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı
2024 yılının birlik ve beraberlik içinde milletimiz,ülkemiz ve bütün insanlık için; üzüntü,keder ve felaketlerden uzak sağlık,mutluluk,barış ve huzur dolu bir yıl olması dileklerimle, yeni yılınızı kutlar, selam ve saygılarımı sunarım.
YORUMLAR