Site Rengi

DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Malatya °C

Murat Aslan, Tüm Oda Başkanları ve Paydaşlarımızla Bu Şehri Yönetip Ayağa Kaldıracağız

Murat Aslan, Tüm Oda Başkanları ve Paydaşlarımızla Bu Şehri Yönetip Ayağa Kaldıracağız
08.03.2024
23
A+
A-

Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan, Tüm Oda Başkanlarımızla Bu Şehri Yönetip Ayağa Kaldıracağız.

Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan, Malatya’nın ve Yeşilyurt’un Zaman Kaybetmeye Hiç Tahammülü  Yok. Bu Şehri Özellikle Tüm Oda Başkanlarımız ve Paydaşları İle Birlikte Gerçekten Ortak Akıl İle Yöneteceğiz. Allah’ın İzni İle 31 Mart Sonrası Bunu Herkes Görecek Dedi.


Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan, Sırasıyla Malatya Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan  , Malatya Ziraat  Odası Başkanı  Fevzi  Çiçek, Türkiye Harp Malülü Gaziler – Şehit Dul Yetimler Derneği, Kızılay Malatya Şube Başkanı Sadi Ergül, Malatya TSO Başkanı Oğuz Ata Sadıkoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerini , Sıtma Pınarı Perşembe Pazarı ve son  olarak Yeşilyurt İlçesine bağlı Tepeköy Mahallesini ziyaret etti.
Ziyarette Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan , Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ayettulah Geçen , Parti Meclis Üyesi Adayları Kadın Kolları Başkan ve Yönetimi ile birlikte Teşkilat  yöneticileri de hazır bulundu.


Malatya Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan,  Kayısının Malatya’nın  en  önemli  geçim  kaynağının en başında gelen  stratejik bir üründür. Dünya piyasasının Kayısı üretiminde baş aktörü  olan kayısı Malatya ekonomisine  çok  önemli  bir  girdi sağlamaktadır. Son 3 yıl  içerisinde Pandemi , Elazığ Depremi ve son olarak 6 Şubat depremi gibi olumsuzluklara rağmen ihracatımız  artarak  devam etmiştir. Önümüzde bir   yerel seçimler var Yeniden Refah Partisinin hızlı bir  şekilde büyüdüğünü görüyoruz. Görünen o ki Milli  Görüş geleneğinden gelen Yeniden Refah Partisi kısa bir zamanda Türkiye’nin en  önemli  aktör  partisi haline gelecektir. Özellikle depremin ağır  yaşandığı  bölge  olan Yeşilyurt’ta Şehir Planlamacısı Murat Aslan başkanımızın adaylığı  Yeşilyurt ve Malatya  için  bir şanstır. Murat Aslan Başkanım ekibiyle sizlerde diğer  Malatya Merkez Büyükşehir Belediyesi , Battalgazi ve diğer ilçelerde başarılı  olurda  kazanırsanız  inşallah Malatya ve ilçeleri bir an  önce hep birlikte ayağa kaldırırsınız dedi.

Murat Aslan, Tüketici Değil, Üretici  Anlayış Modelini Geliştirmeliyiz

Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan, Kayısının Malatya ve Türkiye için  katma değeri  yüksek  stratejik  bir  ürün  olduğunu söyleyerek Malatya’nın  gelişen  dünyada sadece  alternatifsiz  bir  ürün olmaması  gerektiğini vurguladı.

Başkan Adayı Murat Aslan Malatya’nın sadece  kayısıya  bağımlı  kalmadan alternatif  ürünlere ve  farklı  üretime dayalı  alanlara  yönelmesi  gerektiğinin altını  çizdi. İnşallah burada  hazır bulunan Milli Görüş kadroları 31 Mart Seçimlerinde ipi göğüslersek sizlerle seçimden seçime değil Kent yönetimine  ortak akıl ve istişare  ile katkı sunmak adına sürekli  bir araya  gelerek  ortak akılla   Yeşilyurt’u , Battalgazi’yi , Malatya Büyükşehir Belediyesini ve diğer ilçeleri yöneteceğiz dedi.

Başkan Sadıkoğlu,Bu Şehrin Acilen İşin Ehli ve Liyakatli Yöneticilere İhtiyacı Var.

Malatya TSO Başkanı Oğuz Ata Sadıkoğlu, Malatya’nın  son yıllarda  yerel  siyasilerin anlamsız   gergin yönetimleri ve  tutumları  yüzünden Malatya enerjisini yitirmiş adete  kaderine terk edilmiştir. Makamlar  kimsenin  babasının  mülkü  değildir. Bu  makamlar Her bir Malatya’lının temsil edildiği  hizmet  makamlarıdır. Bu  makamlarda  şahsi menfaat ve  kavga  olmaz. Ama ne  hikmetse Son yıllarda beceriksiz  siyasiler yüzünden Malatya hızlı bir  şekilde  geriye gitmiş  bölge illerinin arasında  en  problemli  il  haline  gelmiştir. İnşallah Murat Aslan Başkanım gibi  işin ehli  insanlar iş  başına  gelerek  bizlerle birlikte el birliği ile Malatya’yı  en  kısa zamanda hak ettiği yere taşırız. Nasıl tıpta  her hastalığın bir doktoru  hekimi varsa  Murat Aslan Abimizde Şehrin Doktorudur Kentin Doktorudur. Başkan Sadıkoğlu inşallah  sizler   seçimlerde  başarılı  çıkarsınız hep  birlikte  el  birliği  ile  huzur  içerisinde bu  şehrin kaderini değiştiririz dedi.

Murat Aslan Tüm Oda Başkanlarımızla Bu Şehri Yönetip Ayağa Kaldıracağız.

Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan,Sayın Başkanım Sadıkoğlu’na  bu  güzel temennilerinden dolayı  şahsım  ve partim adına teşekkür ederim. Allah  nasip ederde 31 Mart Akşamı ben  ve milli  görüş kadroları başkan ve meclis üyeleri  seçilirse hiç zaman  kaybetmeden  makamlarda değil sahada  olacağız. Milletimiz  bizleri makamlara  oturalım kendilerine  efendi  olsunlar diye değil şehre  hizmet etsinler diye seçiyor.  
Başkan Adayı Murat Aslan, Bu  makamlar vebali  büyük  kutsal makamlardır. Milletin  makamlarıdır. İnşallah bizde buralara layık olmak  için  sizlerin ve en önemlisi Allah’ın  rızasını alabilmek  için hep  birlikte sizlerle sürekli  istişare ederek bu kenti yöneteceğiz. Bu  kentin hiç  zaman kaybetmeden ayağa  kalkması  lazım  milletimize hizmet ve umut lazım. Malatya’nın ve Yeşilyurt’un  hiç kaybedecek  zamanı yok .Allah’ın izni  ile Malatya’da ki  tüm  oda başkanlarımızla sürekli  temas  halinde olarak onların bilgi birikim ve tecrübesinden faydalanarak laf olsun diye  değil  , gerçekten  birlikte düşünerek  fikir  üreterek ekip  ruhuyla bu  şehri yönetip ayağa  kaldıracağız dedi. 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.