Öğrenciler “Geleceğim Güvende ” Projesi Kapsamında Polislerle Birlikte Tarihi Yerleri Gezdi
![Öğrenciler “Geleceğim Güvende ” Projesi Kapsamında Polislerle Birlikte Tarihi Yerleri Gezdi](https://gundem44.com/wp-content/uploads/2022/12/25-1.jpg)
Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) çerçevesinde geliştirilen “Geleceğim Güvende ” projesiyle belirlenen öğrenciler tarihi ve kültürleri yerleri gezdi.
Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikle Öğrenciler “Geleceğim Güvende ” projesi kapsamında tarihi ve kültürleri yerleri gezdi.
Malatya’da İl Emniyeti Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) çerçevesinde geliştirilen “Geleceğim Güvende ” projesiyle belirlenen öğrenciler tarihi ve kültürleri yerleri gezdi.
Battalgazi ilçesinde bulunan tarihi ve kültürel yerleri gezen öğrencilere polis tarafından çeşitli hediyelerde verilirken, benzer etkinliklerin sürdürüleceği bildirildi.